MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall/bord 7539370
nr 753 9370
Pall/bord
Sekelskifte 1900, längd: 43, djup: 32, höjd: 27
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 april 2012
kl 18:14:07
15/4 20:29:23
100 kr
16/4 18:09:07